top of page

Mēs visi gribam būt fiziski un garīgi veseli. Mēs arī zinam, cik tieši tas ir atkarīgs no tā, kā "pabarojam" savu ķermeni.

Arvien detalizētāk iegrimt sava uztura un skaistumkopšanas niansēs un eksperimentēt, atklājot dažādu pieeju priekšrocības, šobrīd ir moderna aizraušanās, tomēr ar viedu ēšanu un kompetenti izvēlētu kosmētiku vien dzīves kvalitāti nenodrošināt.

​Ne vienmēr apzināmies, ka pieauguša cilvēka spēcīgākais instinkts - vajadzība, kura bieži tiek pamesta pašplūsmā, ir mūsu seksuālā dziņa. Mūsu seksualitāte - vitālais dzinējspēks, kurš tiešā un netiešā veidā, viedi likts lietā, ir mūsu dzīves kvalitātes spēcīgākais balsts

un nozīmīgs fiziskās un garīgās veselības stūrakmens. Tas ir ceļš uz smaidu sejā, komfortu ķermenī, baudpinu un piepildītu dzīvošanu.

Šajā reizē pievērsīsimes Pozitīvajai seksualitātei, kura akcentē seksuālo Labklājību/Labesamību. Katrs ir spējīgs uz seksualitātes attīstīšanu – spēju iekārot, izzināt un būt motivētam …  Svarīgs priekšnoteikums ir apzināties, ka sekss man nāk par labu, sekss man rada prieku - cilvēki, kas savu seksualitāti izmanto tikai, lai apmierinātu otru, agri vai vēlu to pamet novārtā.

 

Seksualitāte ir viens no daudziem baudu avotiem. Tā ir pozitīvs personības resurss, tā nav statiska, bet gan tā attīstās un sevi atklāj pamazām, līdz ar gadiem un pieredzi - seksualitāte 20 gados nav tā pati, kas 40 un 60  vai 80 gados. Pie labvēlīgiem apstākļiem, tai ir īpatnība ar gadiem tikai uzlaboties. Seksualitāte primāri ir vērsta uz sevi, uz savu paša labsajūtu, un tikai viens no tās aspektiem ir dalīties šajā labsajūtā ar savu partneri.

 

Humors kā visnotaļ pozitīvs aizsargmehānisms, bieži vien glābj mūs no bailēm, kuras rada nezināmais, kas slēpjas mūsu tik vāji iepazītās seksualitātes dzīlēs. Tādēļ, tiekamies ar savu mīļāko joku par seksu kabatā, jo šī tikšanās būs par to, kā baudīt savu

seksualitāti -  savu ķermeni, savus seksuālos impulsus un vēlmes, savu partneri, kā ļauties dzīvei, kurā joki par seksu ir stabils tilts uz dziļāku savas seksualitātes apzināšanos un izpratni.

bottom of page