top of page
Kristīne Balode psihologs

Foto: Blommers & Schumm

Mēs visi gribam būt fiziski un garīgi veseli. Mēs arī zinam, cik tieši tas ir atkarīgs no tā, kā "pabarojam" savu ķermeni.

Arvien detalizētāk iegrimt sava uztura un skaistumkopšanas niansēs un eksperimentēt, atklājot dažādu pieeju priekšrocības, šobrīd ir moderna aizraušanās, tomēr ar viedu ēšanu un kompetenti izvēlētu kosmētiku vien dzīves kvalitāti nenodrošināt.

Ne vienmēr apzināmies, ka pieauguša cilvēka spēcīgākais instinkts - vajadzība, kura bieži tiek pamesta pašplūsmā, ir mūsu seksuālā dziņa. Mūsu seksualitāte - vitālais dzinējspēks, kurš tiešā un netiešā veidā, viedi likts lietā, ir mūsu dzīves kvalitātes spēcīgākais balsts

un nozīmīgs fiziskās un garīgās veselības stūrakmens. Tas ir ceļš uz smaidu sejā, komfortu ķermenī, baudpinu un piepildītu dzīvošanu.

Šajā reizē savas domas un darbības pievērsīsim sievietes seksualitātei, akcentējot personisko seksuālo Labklājību/ Labesamību.

Iepazīsim sievietes seksualitāti kā pozitīvu personības resursu, kurš nav statisks dotums, bet gan attīstās un sevi atklāj pamazām līdz ar gadiem un pieredzi.

bottom of page